Atomic Savor GT Amid Visor Photo - White Heather

Atomic
  • Deskundig advies van wintersporters
  • 30 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen (o.a. iDEAL)
  • Ruim 30 jaar dé skispecialist
Bekijk alles in Skihelmen
Artikelnummer: AN5006890
Merk: Atomic
EAN code: 0887445521600

De Savor GT Amid Visor Photo in White Heather is de Atomic Savor helm met een vizier dat zich aanpast aan het licht. Het vizier wordt donkerder in fel zonlicht en lichter als het betrekt, zodat je de hele dag met één vizier skiet. Hij weegt 650 gram in maat S.

Een vizier dat meekleurt

Bij de Savor GT Amid Visor Photo zit het vizier vast aan de helm. Atomic noemt het een Performance Visor: het sluit aan op je gezicht zoals een skibril, met een rand van schuim die zich naar je gezicht vormt. De lens is fotochroom en past zijn kleur zelf aan het licht aan, zodat je bij zon en bij bewolking hetzelfde vizier gebruikt. De lens heeft een laag die vocht en vuil afstoot, en voor het vizier zit er een hoesje van microvezel bij.

Atomic maakt de Savor ook met een Stereo-vizier. Dat is een andere lens dan het meekleurende vizier van de Photo.

Specificaties van de Savor GT Amid Visor Photo

KenmerkWaarde
Soortskihelm met vizier
Vizierfotochroom, sluit aan als een skibril
BeschermingAMID
Schaalhybride: meer ABS bovenin, in-mold onderkant
Pasvorm360° Fit System en Live Fit
Voeringmerinowol met 3M X-Static, uitneembaar en wasbaar
VentilatieActive Aircon, openingen met de hand te verstellen
SluitingFIDLOCK, een magnetische gesp
Gewicht650 gram in maat S
NormenCE EN 1077 klasse B, ASTM F 2040
MatenS (51-55 cm), M (55-59 cm), L (59-63 cm), XL (63-65 cm)

Voor wie is de Savor?

Ja, als je...

  • één vizier wilt voor zon en voor bewolking; dat heeft de GT Amid Visor Photo
  • geen losse skibril meer wilt opzetten; kies dan de GT Amid Visor Photo
  • een gesp wilt die je met handschoenen aan met één hand sluit; die heeft de GT Amid Visor Photo

Nee, als je...

  • liever een losse skibril draagt; dan is er de Savor Amid zonder vizier
  • een vizier met een HD-lens zoekt; kijk dan bij de skihelmen met vizier

Bescherming en pasvorm

De Savor Amid en de Savor GT Amid Visor Photo hebben AMID, het systeem van Atomic dat klappen uit verschillende richtingen opvangt. Volgens Atomic geeft het tot 40 procent meer bescherming dan de normen vragen. De schaal van de GT is hybride: bovenin meer ABS voor stevigheid, onderin in-mold om gewicht te sparen.

De GT Amid Visor Photo heeft het 360° Fit System en Live Fit, die de helm rondom je hoofd laten aansluiten. De FIDLOCK-gesp maak je met één hand open en dicht, ook met handschoenen aan. Kies de maat op je hoofdomtrek, gemeten een vinger boven je wenkbrauwen: S is 51 tot 55 cm, M 55 tot 59 cm, L 59 tot 63 cm en XL 63 tot 65 cm. Meer hierover staat in de koopgids skihelm kiezen en je maat bepalen.

Ons advies: draag je een bril op sterkte, neem hem dan mee als je komt passen. Atomic noemt niet of hij onder dit vizier past, dus dat proberen we samen.

Waarom bij Skicentrum

Bij ons in Heemskerk

  • Hoofdomtrek opmeten hoort erbij
  • Advies van mensen die zelf op de piste staan
  • Ook af te halen in Heemskerk
  • Vlak naast de A9 met gratis parkeren voor de deur

Veelgestelde vragen over de Atomic Savor helm

Hoe werkt het vizier van de Atomic Savor GT Amid Visor Photo?
Het vizier is fotochroom: het wordt donkerder in fel zonlicht en lichter als het betrekt. Zo skiet je de hele dag met hetzelfde vizier. Het sluit volgens Atomic aan op je gezicht zoals een skibril.
Welke maat Atomic Savor helm heb ik nodig?
Meet je hoofd een vinger boven je wenkbrauwen. S is 51 tot 55 cm, M is 55 tot 59 cm, L is 59 tot 63 cm en XL is 63 tot 65 cm. De helm mag niet schuiven als je je hoofd schudt en nergens drukken.
Kan ik een bril op sterkte dragen onder de Savor GT Amid Visor Photo?
Atomic noemt dat niet bij deze helm. Of jouw bril eronder past, hangt af van de maat en vorm van je montuur. Neem hem mee als je komt passen, dan proberen we het samen.
Hoe zwaar is de Atomic Savor GT Amid Visor Photo?
Atomic geeft voor de helm met vizier 650 gram op in maat S. Een losse skibril heb je er niet bij nodig.
Wat is het verschil tussen de Savor GT Amid Visor Photo en de Savor Amid?
De GT Amid Visor Photo heeft een vizier dat meekleurt met het licht. De Savor Amid heeft geen vizier, dus daar draag je een losse skibril bij. AMID zit in allebei.
0 sterren op basis van 0 beoordelingen
Klantbeoordelingen

Wat onze klanten zeggen

Honderden échte Google-reviews van skiërs en wintersporters.

Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? Ja Nee Meer over cookies »